FotbalPark Pavlíkov

FOTBALPARK PAVLÍKOV se nachází nedaleko okresního města Rakovník (cca 5km). V těsné blízkosti parku je fotbalové hřiště, tenisový kurt, motokrosová trať a nově též Street Workout.

Zajimavosti v okolí: Pavlíkov - Rozhledna Senecká hora, Muzeum veteránů Pavlíkov - moto muzeum, Cyklostezky - rozmanitá síť, Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko, Státní hrad Křivoklát, Skryjská jezírka, Motocyklové muzeum Křivoklát, Rozhledna Velká Buková, Rakovník - Husovo náměstí, Vysoká brána, kostel. Sv. Bartoloměje, Marianský sloup, Velká zvonice, Lechnýřovna, Pražská brána, Radnice, Sokolovna, Židovský hřbitov, Pivovar Rakovník, Tankodrom (přírodní památka).

Nejbližší turnaje na hřišti

19. 05. 2023Euro 2023 - Footballgolf

Poslední novinky

24. 06. 2023

Pavlíkovské Hudební Léto 2023


Přečíst celé
16. 01. 2023

Kalendář pro rok 2023 je tu!

Seznam všech turnajů je již k dispozici a máme pro vás i několik novinek - jednou z nich je ME ve fotbalgolfu, které se bude konat v Pavlíkově;)
Přečíst celé

Hlavní partneři

FAČR SportHelp.cz, z. s. Ravak JUREX VOS s.r.o. John Deere PepsiCo CZ, s.r.o. Bernard pivovar Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky KOMA Modular s.r.o.

Partneři

AVE Obecní úřad Všetaty Městys Pavlíkov Froněk, spol. s r.o. Tradiční pivovar v Rakovníku,a.s. MONTOP MARKETING, s.r.o. HAGISPORT - KOLA, SPORT Lokša PrePress, s.r.o.

Důležité odkazy

Certifikováno

Udělen 05.05.2018