Úvod / Novinky / Pořádáme pro vás v červenci tábor i příměstský kemp pro děti
16. 06. 2021

Pořádáme pro vás v červenci tábor i příměstský kemp pro děti

Letní tábor je včetně ubytování dětí v chatičkách a stravou šestkrát denně. Zatímco příměstský kemp je bez přespání se stravou čtyřikrát denně.

Areál disponuje dvěma profi fotbalgolfovými drahami – Profi a Fun. Každá s osmnácti jamkami. „FotbalGolf je poměrně mladá sportovní hra, která spojuje populární světové sporty - fotbal a golf. Technická a soutěživá hra je vhodná pro všechny děti, holky i kluky různého věku. Děti budou také s trenérem české futsalové reprezentace a mistrem ČR ve fotbalgolfu Tomášem Neumannem,“ prozradila Patrika Víchová.

V areálu je také umístěn taneční stan pro workshopy lektorky Kristýny Víchové. „Týna tančí od šesti let a ovládá několik tanečních stylů. Zkušenost má jak s výukou soutěžních týmů, tak i s dětmi, které jsou v úplném začátku a chtějí si zatancovat jen pro radost. Mimo trénování dětské skupiny Zlobidla působí také v taneční škole B-star dance, účinkovala jako taneční company v muzikálu Shrek, Mladí a neklidní a v mnoha dalších projektech,“ představila svou parťačku Patrika.

Ubytování pro děti je zajištěno v nových moderních bungalovech s vlastním sociálním zařízením a velkou terasou. „Naplánováno máme také spoustu dalších aktivit a táborových her, kurz sebeobrany a výlety po Křivoklátsku. Poslední den tábora plánujeme společný turnaj dětí s rodiči a odpolední grilování,“ dodal Víchová.

Cena letního tábora činí 5.000 korun. Za příměstský kemp stojí 3.700 korun. Děti můžete přihlašovat na telefonním čísle 773900499.


Zpět na novinky


 
|< < 1 > >|

Hlavní partneři

JUREX VOS s.r.o. FAČR KOMA Modular s.r.o. Ravak Bernard pivovar SportHelp.cz, z. s. John Deere Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky PepsiCo CZ, s.r.o.

Důležité odkazy

Certifikováno

Udělen 05.05.2018