Úvod / Novinky / Pořádáme pro vás v červenci tábor i příměstský kemp pro děti
16. 06. 2021

Pořádáme pro vás v červenci tábor i příměstský kemp pro děti

Letní tábor je včetně ubytování dětí v chatičkách a stravou šestkrát denně. Zatímco příměstský kemp je bez přespání se stravou čtyřikrát denně.

Areál disponuje dvěma profi fotbalgolfovými drahami – Profi a Fun. Každá s osmnácti jamkami. „FotbalGolf je poměrně mladá sportovní hra, která spojuje populární světové sporty - fotbal a golf. Technická a soutěživá hra je vhodná pro všechny děti, holky i kluky různého věku. Děti budou také s trenérem české futsalové reprezentace a mistrem ČR ve fotbalgolfu Tomášem Neumannem,“ prozradila Patrika Víchová.

V areálu je také umístěn taneční stan pro workshopy lektorky Kristýny Víchové. „Týna tančí od šesti let a ovládá několik tanečních stylů. Zkušenost má jak s výukou soutěžních týmů, tak i s dětmi, které jsou v úplném začátku a chtějí si zatancovat jen pro radost. Mimo trénování dětské skupiny Zlobidla působí také v taneční škole B-star dance, účinkovala jako taneční company v muzikálu Shrek, Mladí a neklidní a v mnoha dalších projektech,“ představila svou parťačku Patrika.

Ubytování pro děti je zajištěno v nových moderních bungalovech s vlastním sociálním zařízením a velkou terasou. „Naplánováno máme také spoustu dalších aktivit a táborových her, kurz sebeobrany a výlety po Křivoklátsku. Poslední den tábora plánujeme společný turnaj dětí s rodiči a odpolední grilování,“ dodal Víchová.

Cena letního tábora činí 5.000 korun. Za příměstský kemp stojí 3.700 korun. Děti můžete přihlašovat na telefonním čísle 773900499.


Zpět na novinky


 
|< < 1 > >|

Hlavní partneři

FAČR KOMA Modular s.r.o. PepsiCo CZ, s.r.o. Bernard pivovar JUREX VOS s.r.o. John Deere

Důležité odkazy

Certifikováno

Udělen 05.05.2018