Úvod / Novinky / Mistrovství světa ve fotbalgolfu 2021 je za námi.
23. 05. 2021

Mistrovství světa ve fotbalgolfu 2021 je za námi. ⚽️

Je toho moc,co bych chtěl napsat. Začnu tím, že bych chtěl poděkovat všem partnerům a sponzorům za pomoc při pořádání této velké sportovní události. S vámi všemi se spojím osobně.

Opět jsme překonali rekord 268 hráčů z 11 států. Váš obrovský zájem byl vidět už při samotné registraci. Byl minimální čas na přípravu, děkuji SARS- COV-2.

Ale nebudu se vymlouvat, budu děkovat. Na prvním místě děkuji Všem hráčům za účast. Děkuji rodině Bernasů+Tomáš Neumann a jmenovitě mým skvělým kolegům, kterými jsou Lucka Adámková, Nikča Březovská, šéfkuchaři Marek Klautz a Radek Engl, Marek Decsi, Zdenda Hoffman, Radek Vyčítal, Andrea Rybenská, Irena Drahotová, Daniel Helikar, Sabina Pavlíčková, Jana Veselá. Za perfektně připravené hřiště, údržbu, techniku - Zdeněk Poruba, Jan Naď, Tomáš Cupák, Tomáš Hroník, David Sekyra, Petr Koutník, Miloslav Šulc, Vlastimil Šmalcl, František Holubek, Petr Kocián, Michal Šisler, Venca Bače, Jaroslav Hrobar, Adam Richter, obsluha gscore - Natálie Gočíková a Jaroslav Fejfar, gril - Matúš Adámek, Nikol Klementová, Lucka Pejčochová, Veronika Cupáková, Veronika Skálová, DJ Zbyněk Rengl, tlumočník Pavel Helwig, nadstandardní přístup a pomoc Martin Rein, Tomáš Pelc, Jan Rein, víkendovým brigádníkům a brigádnicím, v neposlední řadě nemůžu zapomenout na holku pro všechno moto spojku a hromosvod = Roman Fišer junior děkuji ti, synu můj. 🙌

No a to asi bude vše, co jsem vám chtěl napsat.

P.S. Miro, je to za námi. Zda se nám to povedlo, to musí říct samotní hráči. Tobě chci poděkovat za to, že jsi nám tam nahoře zařídil perfektní počasí na víkend, díky. ☀️

Roman Fišer


Zpět na novinky


Hlavní partneři

Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. Ravak John Deere JUREX VOS s.r.o. PepsiCo CZ, s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky FAČR SportHelp.cz, z. s.

Důležité odkazy

Certifikováno

Udělen 05.05.2018